°°Elena Gilbert°°

23. dubna 2011 v 0:36 | Trudi |  Upíří Deníky

Status: Člověk
Místo narození: Fell´s Church, Virginia, USA
Věk: 17 let
....................................................................................................................................................................
Elena je sedmnáctiletá dívka se štíhlou atletickou postavou. Má olivovou pleť, hnědé oči a dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy. Její rodiče zemřeli při autonehodě, kterou ona jako jediná přežila. Žije se svou tetou Jennou a mladším bratrem Jeremym. Chodila se svým dlouholetým kamarádem Mattem, ale po nehodě se spolu rozešli. Na začátku nového školního roku potkává záhadného Stefana, do kterého se zamiluje a který ji po nějakém čase přemění také v upíra.

V pilotném díle je Elena tichá, uzavřená melancholička. Důvodem je smrt jejích rodičů při autonehodě, která se stala minulé léto. Jak show pokračuje, tak Elena získává zpět pár svých dobrých vlastností a ukazuje, jaká byla před nehodou. Nedílnou součást na této proměně má i Stefan.

Elena ukáže svou hlubokou náklonost vůči přátelům a často se stará o lidi, ktěří to nečekají nebo to nevítají. Je také velmi tvrdohlavá.

Důvěřuje Stefanovi, Damonovi a dalším, i navzdory jejich bývalým prohřeškům.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama