Duben 2011

Zděšení u dílu 2x20

30. dubna 2011 v 19:08 | Trudi |  Upíří Deníky
Viděli jste poslední díl?!...:-O...já sem se úplně zhrozila!div sem nebrečela!...Jesti Damon umře tak se na ty upíří deníky dál dívat nebudu!..:/Nechci aby umřel..:'/...a teď ještě do toho Elena..:D...chci další díl!

Ian-životopis 2

28. dubna 2011 v 14:44 | Trudi |  Ian..♥


Povolání: Herec, model, producent
Věk: 32
Datum narození: 8. 12. 1978
Místo narození: Covington, Louisiana, USA
Znamení: Střelec
Výška: 177 cm

Některé návraty jsou šťatsné jiné bolestivé-Prolog

24. dubna 2011 v 0:27 | Trudi |  Moje Povídky..;)

Tak jo...začnu stejně jako všechny příběhy,filmy apod. Jmenuju si Trudi Wandering.Je mi 19 let.Teď se neustále stěhuju.Vždy po třech měsících se musím přestěhovat.Tam kam se pohnu vždy někdo zemře.O úplňku se neovládám.Je to jako,kdyby ztratila paměť,a pak se najde tělo.Je bez krve.Musím říct,že mám strach ,jestli jsem to neudělala já....

Poslední dobou mě to táhne zpátky do Mystic Falls.Jako malá jsem tam vyrůstala.Prožila jsem tam krásné dětsví.Ještě s oběmi rodiči.Jenže pak se záhadně ztratili.Jejich těla se nikdy nenašla.Sice jsme jim byli, s mým starším bratrem Jakem, na pohřbu,ale byli to jenom prázdné rakve.Je to už 8 let.Poté mě i s bratrem odvezli ke strýčkovi Johnovi na Floridu.Jake tam ještě pořád žije se svou ženou Charlie.Jsou už spolu 2 roky a zatím jim to klape..;)Jake to snáší líp než já.Mě to neustále vrtá hlavou,i když už je to dávno.Podle zpráv,které si o Mystic Falls neustále zjišťuji,tak mí rodiče nejsou jediní,co se tu ztratili.Chci tomu přijít na kloub.Zjistit,co se jim stalo.Jestli ještě žijí,což je málo pravděpodobné,ale stále v to doufám.Je mi jedno za jakou cenu,ale musím na to přijít!...


Základní postavy jsou ze seriálu a pokračují už mou cestou fantazie,ale nejspíš budou propojovány se seriálem...;)


Seriál The Vampires Diaries..:)

24. dubna 2011 v 0:20 | Trudi |  TVD-zkoukni to!

Sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev) a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) se již čtyři měsíce vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny (Sara Canning), která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.
Elena byla vždy hvězdou třídy - krásná, populární a přátelská. Překonat žal jí pomáhájí její nejlepší kamarádky Bonnie (Katerina Graham) a Caroline (Candice Accola) i bývalý přítel Matt (Zach Roerig). Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu - aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy. Také nechápe, proč ho Mattova sestra Vicki (Kayla Ewell) najednou odmítá a začíná chodit s Tylerem (Michael Trevino).
Když začne nový školní rok, do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore (Paul Wesley). Nikdo však nemá ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír. Elena i Stefan se navzájem přitahují, i když se jí někdy zdá Stefanovo chování poněkud podivné. Při jedné párty se oba poznávají blíže, avšak noční radovánky jsou přerušeny - Vicki je nalezena s krvavými ranami na krku.
Stefan se raději vrací domů, kde na něj čeká jeho starší bratr Damon (Ian Somerhalder), jehož neviděl už 15 let. Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou historii. Damon nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Elena totiž vypadá úplně stejně jako dívka, kterou Stefan před více než stoletím miloval a kterou se pokoušel získat i Damon. A nyní tito dva bratři - jeden hodný a jeden zlý - vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele…

Seriál je založen na stejnojmenné sérii knih od spisovatelky L.J. Smithové. Za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson (Dawsonův svět). Pilotní epizoda byla odvysílána 10. září 2009 na stanici CW.

Promo Video:TVD: The Hunters – Phantom

24. dubna 2011 v 0:18 | Trudi |  Upíří Deníky
Možná někteří z vás vědí o chystané nejnovější trilogii ze světa Upířích deníků a to "The Hunters", kterou měla napsat L.J.Smithová. Ta však byla na začátku února nakladatelstvím Alloy Entertainment od tohoto projektu natvrdo vyhozena. Nakladatelství si ale najalo někoho, kdo trilogii dopíše. Smithová bude na obálkách zmíněna jako tvůrce série, avšak s knihami již nebude mít nic společného.
Nová trilogie "The Hunters" bude zejména o Stefanovi a Eleně, jejich nástupu na vysokou školu a o jejich o přátelích, kteří pronásledují a honí sériové vrahy s nadpřirozenými schopnostmi. První díl "Phantom" odevzdala už dříve Smithová nakladatelství, jenže nevíme, zda-li bude vydán přesně tak, jak jej napsala, nebo tam již budou nějaké úpravy. "Phantom" by měl být v USA oficiálně vydán letos v létě.


'Nic'-Téma týdne 18.-24.4.2011

23. dubna 2011 v 11:39 | Trudi |  Ostatní..;)
Tak nic no..:D..Nic prostě miluju!..:D
Nevím jestli to mám brát jako žádné téma nebo se to myslí úplně jinak..:D Taky vás tak dostává, když se zetáte 'Co děláš?' a ten dotyčný napíše 'nic' jak může dělat nic když dýchá píše sedí atd..:Dnebo nějaký novinky? vůbec nic..:D to taky dokáže vytočit..:D

Nic- Nicota
- nicotný
- nic mě už nenapadá..xD


tak si to na mém blogu aspoň trochu užijte..;D

°°Elena Gilbert°°

23. dubna 2011 v 0:36 | Trudi |  Upíří Deníky

Status: Člověk
Místo narození: Fell´s Church, Virginia, USA
Věk: 17 let
....................................................................................................................................................................
Elena je sedmnáctiletá dívka se štíhlou atletickou postavou. Má olivovou pleť, hnědé oči a dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy. Její rodiče zemřeli při autonehodě, kterou ona jako jediná přežila. Žije se svou tetou Jennou a mladším bratrem Jeremym. Chodila se svým dlouholetým kamarádem Mattem, ale po nehodě se spolu rozešli. Na začátku nového školního roku potkává záhadného Stefana, do kterého se zamiluje a který ji po nějakém čase přemění také v upíra.

V pilotném díle je Elena tichá, uzavřená melancholička. Důvodem je smrt jejích rodičů při autonehodě, která se stala minulé léto. Jak show pokračuje, tak Elena získává zpět pár svých dobrých vlastností a ukazuje, jaká byla před nehodou. Nedílnou součást na této proměně má i Stefan.

Elena ukáže svou hlubokou náklonost vůči přátelům a často se stará o lidi, ktěří to nečekají nebo to nevítají. Je také velmi tvrdohlavá.

Důvěřuje Stefanovi, Damonovi a dalším, i navzdory jejich bývalým prohřeškům.


°°Stefan Salvatore°°

23. dubna 2011 v 0:19 | Trudi |  Upíří Deníky


Status: Upír
Místo narození: Florencie, Itálie
Věk: 162 let
Otec: Giuseppe Salvatore
Bratr: Damon
...................................................................................................................................................................
Stefan je vysoký, štíhlý a pohledný. Má krátké hnědé vlasy a zelené oči. Jeví se docelá vážný a často smutný, i když má velmi poutavý usměv. Na svém pravém rameni má tetování ve tvaru růže.

Stefan se zdá trochu odtažitý, ale vždy zdvořilý. Většinu času má své emoce pod kontrolou. Jeho bratr Damon ho ale dokáže snadno naštvat a Elena je v něm vyvolává vášnivé pocity.

Poté, co je v epizodě 'Let the Right One In' mučen upíry z hrobky, je zasláblý a Elena mu dává napít své krve, ale to ukáže predátora, kterého v sobě má, a který se neukázal celé století. Damon a Elena spolupracují, aby mu pomohli se vrátit zpět ke zvířecí krvi. Nakonec se jim to podaří a je to zase starý Stefan.


°°°Damon Salvatore°°

23. dubna 2011 v 0:14 | Trudi |  Upíří Deníky

Místo narození: Florencie, Itálie
Věk: 170 let (cca)
Narozen: 18??
Otec: Giuseppe Salvatore
Status: Upír


............................................................................................................
Damon má bledě modré oči a hnědé vlasy. Také obyčejně nosí černou košili.

Na začátku série je do značné míry opakem svého bratra, povětšinu času je dost arogantní. Je posedlý sociopatickými sklony, jednu minutu je naprosto okouzlující a další extrémně nebezpečný, a nenese žádnou lítost za vraždy, které spáchal. Baví ho si pohrávat s lidmi a způsobovat bolest. Narozdíl od svého bratra je velmi silý a obvykle dostane, co chce. Je možné, že se naučil chovat se tímto způsobem od Katherine.

Nicméně, jak show pokračuje, vidíme, že to, po čem Damon opravdu touží, je přijetí, což je něco, co nikdy jako člověk nezažil. Poté, co se hrozí proměním Eleny v epizodě 'Children of the Damned' mluví o ní před Stefanem jako o 'naší přítelkyni', což je možný náznak, že k ní má nějaké city.


°°Katherine Pierce (Katerina Petrova)°°

23. dubna 2011 v 0:10 | Trudi |  Upíří Deníky

Status: Upír
Místo narození: Bulharsko
Narozena: 1475

Katherine Pierce (Katerina Petrova)
.......................................................................................................................................................................
Katherine je popisovaná jako přesná kopie Eleny Gilbert, pokud se tedy jedná o vzhled. Je velmi krásná, má hnědé oči a dlouhé tmavě hnědé vlnité vlasy.

Katherine Pierce je upírka, do které se zamilovali oba bratři Salvatorovi, když byli v roce 1864 ještě lidmi. Byla vždy hravá a koketní mladá žena, byla ale taky velice chladná a vypočítavá. Když přišla poprvé v roce 1864 do Mystic Falls, uvítala ji v domě rodina Salvatorových. Zpočátku před oba bratry skrývala svou upírskou totožnost, a pohrávala si s nimi, ale o něco později se rozhodla, že přemění i je. Její dlouhodobý plán byl, aby ona a oba bratři Salvatorovi žili spolu navěky jako upíři. Bohužel, věci se zkomplikovali a upírka Katherine byla zadržena a odvezena. Oba bratři dokončili sice svou proměnu na upíry, ale Katherine víc už nespatřili. O 145 let později se dovídáme, že Katherine je stále naživu.

SCHOPNOSTI:

Obrovská síla. Ve skutečnosti je fyzicky silnější než bratři Salvatorovi.
Rozsah její moci není moc známý.
Má náhrdelník s Lapisem Lazuli, který ji umožní chodit na denní světlo.


Ian-životopis 1

20. dubna 2011 v 22:17 | Trudi |  Ian..♥

Ian Joseph Somerhalder

(* 8. prosince 1978) je americký herec a producent, známý jako Boone Carlyle ze seriálu Lost 
a pro nás nejvíce známý jako Damon Salvatore z Upířích deníků..:)

Narodil se v Covingtonu v Lousianě. Jeho otec Robert, stavební podnikatel, je anglicko-francouzského původu, jeho matka Edna má předky v Irsku.
Příjmení Somerhalder získal od svého adoptivního pradědečka. Jeho biologický pradědeček, který byl zámožný anglický velkostatkář, přivedl do jiného stavu jednu ze svých milenek. Zaplatil přistěhovaleckému pracovníkovi za to, že si tuto ženu vezme a její dítě pojmenuje Somerhalder.
Jeho rodiče se rozvedli v Ianových třinácti letech, potom vyrůstal s matkou.
Již v deseti letech se stal modelem. Procestoval celý svět a předváděl modely značek: Calvin Klein, American Eagle Outfitters, Dolce & Gabbana, Versace, Guess.
Jeho první velká role byla ve filmu režiséra Rogera Avaryho Pravidla vášně. Poté následovaly role v seriálu Smallville (postava Adama Knighta), Lost (Boone Carlyle), Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami, Zákon a pořádek, Znovu na světě.

Filmografie
Taky vám na týhle fotce příde roztomiloučkej?!..:D :


Proč jsem si tenhle blog založila?

18. dubna 2011 v 18:06 | Trudi
Ahoj..;)... založila jsem si tenhle blog, protože jsem zatoužila sdílet s někým své pocity z upířích deníků..:D...potřebovala jsem sdílet s někým názory na Damona a Stefana a Elenu,...apod.

Tak jo jenom abych vám to ujasnila...jsem TEAM DAMON!!:D..;)